تبلیغات
حرم فلش - کد دعای فرج برای وبلاگ

لوگوی سه گوش

 افسر جنگ نرم - کی بود ،کی بود ، میر حسین نبود!!!!!!!!!
 
افسر جنگ نرم
اظهارات آقای عسگراولادی درخصوص نقش آقایان موسوی و كروبی در حوادث سال 88 و تأكید ایشان بر اینكه نامزدها در آن رخداد فتنه گر نبوده و اطرافیان شان فتنه به پا كرده و اینها فتنه زده هستند، واكنش های متفاوت و متضادی را در پی داشت. برخی از این اظهارات گله كرده و بیان این نوع مواضع از سوی آقای عسگراولادی را غیر منتظره و عجیب دانسته و حتی افرادی از چهره های برجسته موتلفه تصریح كردند كه مواضع ایشان شخصی بوده و نظر حزب نیست و برخی نیز از آن استقبال كرده و حتی كسانی از اصلاح طلبان بر اساس آنچه در رسانه ها آمده، از آقای عسگراولادی به دلیل بیان این مواضع تقدیر و تشكر كردند.


آقای عسگراولادی كه از شخصیت های با سابقه و پیشكسوت در انقلاب اسلامی به شمار می آیند، برای نیروهای انقلابی مورد احترام بوده و حرمت این قبیل افراد باید در جامعه اسلامی حفظ شود. به هر حال ایشان موضعی را بیان كرده و با توجه به دلایلی كه دارند، تصور می كنند این موضع صحیح باشد. بدیهی است كه اگر مخالفان دیدگاه ایشان، با استدلال منطقی در دلیل و مبنای این اظهارنظر خدشه وارد سازند، چه بسا وی متقاعد شده و نظرش را اصلاح كند.
بر اساس اخبار رسانه ها، دلیل و مبنای اظهارات آقای عسگراولادی، شناخت ایشان از موسوی و كروبی و همكاری نزدیك با آنان به ویژه با آقای موسوی در دوره نخست وزیری وی می باشد. ایشان با این توضیح كه از نزدیك با موسوی كار كرده و زمانی در كابینه وی بوده و كاملاً او را می شناسد، اعلام می دارد، كه وی نمی تواند فتنه گر باشد و این اطرافیان او بودند كه فتنه كردند و او فتنه زده شده است و باید از فتنه برائت جوید. ایشان آمریكا، انگلیس و صهیونیسم را فتنه گران اصلی دانسته و بر این اساس نقش داخلی ها را، به ویژه آقایان موسوی و كروبی را كم رنگ ارزیابی می كند.


برای قضاوت در درستی یا نادرستی دلایل ایشان، نكات فراوانی را می توان مورد توجه قرار داد تا معلوم شود موسوی و كروبی، فتنه گرند یا فتنه زده.
 نكاتی از قبیل: 1- انسان موجودی با اختیار و اراده و تأثیرپذیر از محیط و شرایط مكانی، زمانی است. بر همین اساس افراد در مقاطع مختلف زمانی، ممكن است دارای جهان بینی، اعتقادات، باورها، مواضع و رفتارهای كاملاً متفاوت و متضاد باشند. انسان خوب در یك دوره زمانی، هیچ تضمینی وجود ندارد كه تا آخر عمر خوب بماند و با عاقبت به خیری از این دنیا برود. بر عكس، انسان بد در یك دوره زمانی، ممكن است به بهترین بندگان خدا تبدیل شده و با عاقبت به خیری دارفانی را وداع گوید. تاریخ بشر گواه این نگاه است. آیات فراوانی از قرآن و احادیث زیادی از معصومین(علیهم السلام)، تأییدكننده این نوع نگاه به آدمیان است. از همین رو گفته شده، بهترین دعا آن است كه بگوییم: «خدایا عاقبت ما را ختم به خیر بگردان.» وقتی افرادی همانند طلحه و زبیر با آن سوابق درخشان در صدر اسلام و در كنار پیامبر(ص)، با گذر زمان تغییر یافته و فتنه جمل را به راه می اندازند، آیا ممكن نیست كه موسوی و كروبی هم با آن سوابق انقلابی، چنین تغییری كرده و فتنه گر شوند؟ رهبر فرزانه انقلاب اسلامی جمله ای دارند كه در این موضوع به عنوان یك عبرت تاریخی، آموزنده و كارساز است. معظم له می فرمایند: «بصیرت آن است كه بدانیم شمری كه در روز عاشورا سر از تن حضرت اباعبدالله(ع) جدا كرد، همان رزمنده جانباز در جنگ صفین است كه تا مرز شهادت هم جلو رفت!» آری، روزی شمر از یاران و رزمندگان در سپاه حضرت علی(ع) بوده و با معاویه می جنگد ولكن با گذر زمان، چنان تغییر می كند كه برای دنیای خودش، حاضر می شود سر از تن حجت خدا جدا كند.


2- حوادث سال 88، یك توطئه بزرگ و یك فتنه عمیق علیه نظام اسلامی با محوریت ولایت فقیه بود. در این توطئه بزرگ و فتنه عمیق، جبهه ای كه در برابر انقلاب اسلامی و نظام دینی قرار گرفت، در بردارنده سه جریان به ائتلاف رسیده بود؛ دشمنان خارجی با محوریت آمریكا، تمامی جریان های ضدانقلابی و ریزش های انقلاب هر چند با سوابق درخشان و جبهه معارض. البته در این جبهه، مدیریت اصلی و كلان در دست استكبار جهانی بود ولكن، فتنه را كسانی كلید زدند كه قدرت فتنه انگیزی داشتند. در یك جامعه اسلامی، دشمن شناخته شده برای مسلمانان و مومنان، نمی تواند فتنه به پا كند. در فضای فتنه، حق و باطل ممزوج می شود و خطوط به هم می ریزد و تشخیص ها برای شناخت حق از باطل مشكل می شود. كسانی می توانند یك جامعه آرام و سالم را وارد فتنه سازند كه برای بخشی از مردم دارای اعتبار بوده ولكن دچار نفاق شده و در حالی كه مردم تصور می كنند آنان همچنان از سلامت نفس برخوردارند و قابل اعتماد، اینان از اعتماد مردم سوء استفاده كرده و با دروغ های بزرگ، مردم را در بیراهه ها به حركت در می آورند. طلحه و زبیر را مردم به دلیل سوابقی كه در زمان پیامبر(ص) داشتند، افراد درستی می دیدند. بر همین اساس وقتی آنان ادعا كردند كه حضرت علی(ع) در قتل عثمان نقش داشته، عده ای باور كردند و به فراخوان آنان برای خونخواهی خلیفه مقتول پاسخ مثبت دادند و با تشكیل سپاهی بزرگ از این افراد فریب خورده، جنگ جمل به راه افتاد.

در حوادث سال 88 داستان اینگونه بود. همین موسوی كه از نظر آقای عسگراولادی دارای سابقه روشن و انقلابی است، آن دروغ بزرگ را گفت و نظام اسلامی را متهم به تقلب در انتخابات كرد و با بیانیه های پی درپی، هوادارانش را برای احقاق حق[!] به اردوكشی خیابانی فراخواند. همین فراخوانی ها بود كه آن غائله ها و اغتشاشات را به دنبال داشت. همین ادعا و فراخوانی ها بود كه باعث مخدودش شدن اعتماد بخشی از جامعه نسبت به نظام شد و به اعتبار نظام در عرصه بین الملل آسیب زد. همین ادعای تقلب و كشاندن هواداران به خیابان ها بود كه زمینه آمدن تمامی مخالفان به صحنه برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی را فراهم ساخت. بنابراین، موسوی، اول فتنه گر روی صحنه است، هر چند آن توطئه بزرگ را دشمنان خارجی طراحی و مدیریت كرده باشند.
3- اینكه گفته شود موسوی فریب اطرافیان را خورده و او فتنه زده است، از جرم موسوی در فتنه 88 نمی كاهد، اگر اینگونه بخواهیم آدم های جنایتكار و خیانتكار را تبرئه كنیم، می توانیم به راحتی در هر دادگاهی بگوییم، این شیطان بوده كه این متهم را فریب داده و اگر متهم از شیطان اعلان برائت كند، می توان او را بخشید آیا می توان با این استدلال گفت: «اگر موسوی و كروبی از فتنه گران اعلان برائت كنند، بخشیده خواهند شد؟»نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1396/06/27 02:20
You actually make it seem so easy with your presentation but
I find this topic to be really something that I think I would never understand.
It seems too complex and extremely broad for me. I'm looking forward for your next post, I
will try to get the hang of it!
1392/01/10 20:31
سلام داداش.شما تو گفتمان دینی هم فعالیت دارین درسته؟؟منم یه موقع بودم نمیدونم یادتونه یا نه(اسماعیل رهبرسیدحسین حسینی) بود نام كاربریم
.هستین همدیگه رو لینك كنیم؟
1391/11/11 00:09
خیلی جالب بود
1391/11/6 19:31
سلام
دفعه قبلی من اومدم تو وبلاگ شما منتهی نشد نظر بذارم! و البته نمیدونستم این افسر جنگ نرم کیه!تا امشب که نوشتید عباس-خ و متوجه شدم و بسیار خوشحال...!
التماس دعا
1391/11/6 02:01
pسلام وب جالبی داری اگه خواستی خواننده بشی به ما سر بزن چون موزیک هایی که خوانندگان از روش میخونن فقط دست ماست
اگه میخواهید تبادل لینک هم میکنیم
دوست داشتید میتونید تو انجمن هم فعالیت داشته باشید تا شما را به عنوان یکی از سران سایت انتخاب کنیم
1391/11/5 20:07
با عرض سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز و گرامی.

وبلاگ زیبا و پرمحتوایی داری...همیشه پایدار و خوشبخت باشی

خوشحال میشم قدم رنجه نموده و از وب سایت بنده نیز دیدن نمایید و از خدمات آنلاین ومطمین آن در تهیه نیاز کارت شارژ خود و عزیزانتان استفاده
نمایید که به صرفه ترین روش خرید کارت شارژ می باشد.
هر ماه چندین کارت شارژ با قرعه کشی جایزه داده میشود
2درصد شارژ رایگان برای ایرانسلی ها
از خداوند متعال بهترین ها رو واسطون آرزومندم.
در صورت صلاح دید ( خواهشا ) منت گذاشته ولینک آدرس ما رو در وبلاگ زیبایتان قرار دهید.

اجرتان نزد خدا ....

همچو خورشید باشید مهربان و سخاوتمند...
با کمال احترام.
www.09charge.com
فروش کارت شارژ با جایزه
1391/11/5 19:59
pسلام.
عکس های وبلاگت رو می تونی توی سایت آپلود عکس ها ، آپلود کنی : !
http://imgsup.com

می تونی یه حساب کاربر درست کنی و عکس هات رو همه روی توی حسابت داشته باشی.
یه سر بزن شاید به دردت خورد
http://imgsup.com
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز : 31
  • بازدید دیروز : 27
  • بازدید این ماه : 54
  • بازدید ماه قبل :92
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
افسر جنگ نرم (فیضیه)
افسر جنگ نرم
free counters
Free counters Online User

خورشید

کمپین وبلاگ نویسی امام علی النقی (ع)

1.
Iranbloglist.com